Brązowa plamka na brodawce - co robić?

Witam mam, 16 lat. Około pół roku temu zauważyłam na lewej brodawce piersi brązową małą plamkę. Guza nie wyczułam (na szczęście). Proszę o pomoc. Boję się powiedzieć mamie i iść do lekarza.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Powinna Pani porozmawiać z mamą o swoim problemie. W wieku dojrzewania pojawia się bardzo wiele anomalii, które nie muszą oznaczać niczego złego. W tym przypadku może być konieczna wizyta u specjalisty dermatologa, gdyż bez dokładnej oceny przez fachowca nie jest możliwe postawienie trafnej diagnozy.