Brązowa wydzielina a okres

Witam, mam 14 lat. I wczoraj włożyłam sobie palca do tej dziurki no wiecie i wyciągam, a tu zamiast białego śluzu jest brązowy, przestraszyłam się. Powiedziałam mamie założyłam podpaskę i trwa to już drugi dzień. I bardzo dużo leci tej krwi. Czy to był okres? Jak by co to jest to mój pierwszy okres. Dlaczego jest tak obfity?
14 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Najprawdopodobniej krwawienie jest Pani pierwszą miesiączką.