Brązowa wydzielina - czy mogę być w ciąży?

Witam, mam pytanie. Miesiączkę miałam 17 marca 2011r. Trwała około tygodnia. Powinnam dostać miesiączkę 13 kwietnia 2011r. Problem w tym, że współżyłam z chłopakiem 25 marca 2011r. i prezerwatywa pękła, jednak chłopak zdąrzył wyciągnąć i wytrysk znalazł się obok. Po 4 dniu od współżycia, piersi mi nabrzmiały tak jakby zbliżała się miesiączka i pokazał się też biały śluz. Po 6 dniach od stosunku pojawił mi się pierwszy raz brązowy śluz, co to moze oznaczać? Ciążę? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Dziekuję.

Witam serdecznie!
Analizując dni płodne na podstawie metody kalendarzykowej wychodzi, że do zbliżenia doszło w pierwszym dniu dni płodnych.  Oznacza to, że mogło mogło dojść do zapłodnienia. Niestety nikt nie jest w stanie powiedzieć, czy chłopak na pewno zdążył wyjąć członka przed wytryskiem. Dodatkowo należy pamiętać o preejakulacie, który także ma możliwość zapłodnienia komórki jajowej.
Biały śluz jest charakterystyczny dla dni niepłodnych, czyli zarówno dla ciąży jak i każdego cyklu w drugiej jego połowie. Krwawienie także może występować z wielu powodów.
Jedynym pewnym sposobem wykluczenia ciąży jest wykonanie testu ciążowego. Wiarygodne wyniki uzyskuje się po 8-9 dniach w przypadku testu z krwi, oraz po 14 przy zastosowaniu testu paskowego (wykonywanego z porannej porcji moczu).
Pozdrawiam.