Brązowa wydzielina i krwiak w 8. tygodniu ciąży
Jestem w 8 tyg ciazy i mam przy okazji nie duzego krwiaka 7mm, czy jest duzy? A teraz mam brazowa wydzieline czy to oznacza ze on sie powoli wchlania? Usg mam za 2 tyg. I duzo leze i biore zalecane leki.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Brązowa wydzielina świadczy o domieszce krwi, która może pochodzić z krwiaka lub z jamy macicy lub pochwy. Na tej podstawie nie można powiedzieć czy krwiak się wchłania czy też nie. Nie jest to duży krwiak.