Brązowa wydzielina miesiąc po porodzie naturalnym

Witam jestem miesiąc po porodzie naturalnym, zaznacze że miałam nacinany krocz, a więc po stosunku z męzem pojawiła się taka jakby brązowa wydzielina badz to brudna krew ciężko mi określic bo to jakby może jednak brązowa wydzielina która się utrzymała 3dni co to może oznaczać

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Okres 6 tygodni licząc od porodu to okres połogu w którym należy całkowicie powstrzymać się od współżycia. Podczas tego okresu z dróg rodnych wydobywa się wydzielina która może mieć różną barwę (macica "oczyszcza się" po ciąży). Konieczne będzie powstrzymanie się od wspłżycia do zakończenia okresu połogu oraz wizyta u lekarza Ginekologa po około 6 tygodniach od porodu. W przypadku gdy krwawienie nie będzie zmniejszało swojej intensywności koniecznie proszę się zgłosić do lekarza we wcześniejszym terminie. Pozdrawiam