Brązowa wydzielina po okresie. Czy jest to stan niepokojący?

Witam,
Mam 23 lata, regularne 30-32 dniowe cykle, współżyję z mężem w okresach niepłodnych (stosuję metodę objawowo-termiczną prof. Rotzera, nie zażywam oraz nie zażywałam żadnych środków antykoncepcyjnych). Od kilku cykli zaobserwowałam, że po 5 dniach miesiączki następują 2-3 dni z brązową wydzieliną.
Czy jest to stan niepokojący? Mieszkam poza krajem i wizyta u ginekologa wiąże się z wyjazdem do Polski.
Dziękuję za odpowiedź.

23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Niestety przez internet nie jestem w stanie postawić ostatecznej diagnozy i dla wytłumaczenia przyczyny Pani dolegliwości niezbędna będzie wizyta u lekarza.
Powodów może być kilka. Być może jest to wynik opóźnionego złuszczania błony śluzowej macicy (przyczyny hormonalne). Możliwa jest także nadżerka szyjki macicy, polip szyjki macicy, infekcja dróg rodnych i inne.
Pozdrawiam