Brązowa wydzielina wydobywająca się z pochwy i ból w podbrzuszu

Witam. Ostatnio zaczęła niepokoić mnie brązowa wydzielina wydobywająca się z pochwy. Okres skończył mi się półtora tygodnia temu, jednak po nim do teraz dokuczają mi bóle w podbrzuszu. Nie współżyłam od kilku miesięcy, nie stosuje też tabletek antykoncepcyjnych. Czy to może być objawem jakiejś choroby?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Utrzymujące się bóle podbrzusza wymagają konsultacji lekarskiej. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa.