Brązowa wydzielina z pochwy

Mam 19 lat i jakieś 3 dni temu pojawiła mi się brązowa wydzielina z pochwy (nigdy wcześniej mi się to nie zdażyło). Potem uprawiałam petting z chłopakiem i teraz to wszystko się nasiliło:/, przy oddawaniu moczu szczególnie. Wygląda trochę jak miesiączka, ale inny kolor i nie tak gęste jak krew. Dodam, że pani ginekolog jakiś czas temu stwierdziła niewielką nadżerkę u mnie - cytologia zrobiona i czekam na wyniki. Z góry dziekuje za odpowiedź:)

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wydzielina najprawdopodobniej związana jest z nadżerką. Proszę KONIECZNIE wspomnieć o swoich dolegliwościach podczas wizyty u ginekologa, kiedy już odbierze Pani wyniki cytologii. Proszę nie zapomnieć ich odebrać - to bardzo ważne!

Pozdrawiam!