Brązowa wydzielina z pochwy 6 dni przed okresem

Witam serdecznie, Mam mały problem. Dzisiaj zauważyłam, ciemno brązową wydzielinę z pochwy, jestem 6 dni przed okresem. Prawie 6 miesięcy temu urodziłam dziecko przez cesarskie cięcie. Po pierwszym okresie wróciłam do tabletek antykoncepcyjnych, które brałam wcześniej. Wystraszyłam się bo pierwszy raz mam coś takiego i nie wiem czym to może być spowodowane. Proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Pojawienie się brązowej wydzieliny może być spowodowane działaniami niepożądanymi antykoncepcji hormonalnej. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.