Brązowa wydzielina z pochwy po pettingu

Witam. Od 2 dni moja wydzielina jest brązowa z domieszką odrobiny krwi. Nie wiem co się dzieje. Nie współżyłam z moim chłopakiem. Tylko wprowadził mi palec do pochwy. Mam również pytanie czy mogę być w ciąży? Mój chłopak nie miał spermy na palcach(jest tego pewien), ja miałam ale wytarłam się w niego. Poszłam potem do toalety, dotknęłam się "tam" ale nie wydaje mi się żeby ta sperma jeszcze "przeżyła" na mojej dłoni ponieważ było jej bardzo mało. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobieństwo ciąży w takiej sytuacji jest znikome. Myślę iż pojawienie się brązowej wydzieliny spowodowane jest uszkodzeniem mechanicznym śluzówki, do którego doszło w wyniku pettingu. Stan ten powinien szybko wrócić do normy.