Brązowa wydzielina z pochwy po uprawianiu pettingu

Witam, 2 tygodnie temu zrobiłem mojej dziewczynie peeting, teraz wydziela się jej brązowa wydzielina z pochwy, oraz krew. Ona bardzo się boi, że to ciąża, ale to jest chyba nie możliwe?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli petting był za pomocą palca to nie ma możliwości ciąży.
Istnieje ryzyko że jest to infekcja dróg rodnych - zalecam konsultację ginekologiczną.