Brązowa wydzielina zamiast okresu 2 miesiące po odstawieniu tabletek

Witam, od trzech dni zamiast miesiączki zauważam u siebie brązową wydzielinę. Nie jest ona bardzo intensywna. Chciałabym zaznaczyć, że dwa miesiące temu odłożyłam tabletki antykoncepcyjne, dodatkowo ok. dwa m-ce temu wykryto u mnie grzybicę. Zalecono mi lek Gynazol, który zastosowałam u siebie ok. 3 tygodnie temu. W między czasie w dniach teoretycznie niepłodnych dochodziło do stosunku płciowego (z zabezpieczeniem). Dlatego teoretycznie wykluczam ciążę. Z czym mogą być związane moje upławy?

Witam,
przez 1-2 cykle po odstawieniu tabletek miesiączka może być bardzo skąpa, np. w postaci tylko brunatnej wydzieliny.
Może być również to związane z infekcją grzybiczą.
Także nie ma się póki co przejmować - gdyby stan taki utrzymywał się w kolejnym cyklu, należałoby zgłosić się do ginekologa,

pozdrawiam!