Brązowe plamienia 10 dni po miesiączce

Witam, jestem około 10 dni po miesiączce, która na ogół jest u mnie regularnie. Zauważyłam u mnie dzisiaj plamienie owulacyjne na co też wskazuje delikatny dyskomfort podbrzusza..jednak śluz jest brązowy i inny niż zawsze. Nie współżyję. Jakieś 6 lat temu miałam torbiel jajnika...jednak przyjmowanie hormonów wyleczyło ten problem. zastanawiam się z czym może być to związane. Nie wcześniej jak 2 mieś temu miałam wykonywane badania hormonalne które wykazały nieco podwyższony wolny testosteron.

Milena Lubowicz

Przyczyną plamień mogą być wahania hormonalne, również takie, które są związane z obecnością torbieli. Zalecam wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam