Brązowe plamienia a Microgynon 21

Witam. Biorę tabletki Microgynon 21, mam podobny problem który dotyczy braku miesiączki w przerwie 7 dniowej, a tydzień przed zakończeniem się listka z tabletkami miałam brązowawe plamienia. Wyczytałam odp. lekarzy, że brak miesiączki nie jest czymś złym, ale czy takie plamienie w trakcie brania jeszcze tabletek jest normalne? Czy nie ma w tym nic złego? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są krwawienia śródcykliczne w trakcie stosowania antykoncepcji.