Brązowe plamienia i ból brzucha po stosunku przerywanym

W ostatnim czasie ostawiłam tabletki antykoncepcyjne, krwawienie z odstawienia dostałam normalnie, potem już miałam miec normalny cykl, jednak w 19-21dc miałam brazowe plania.Potem mineły.Teraz 26 lipica powinnam dostac okres, jednak nie przyszedł ale mam plamienia takie brązowe już czwarty dzien, ale żadnego inne krwawienia nie mam, nawet bólu brzucha. Z mężem stosowalismy tylko stosunek przerywany.W dzien kiedy miałąm dostać okres w południe robiłam test ale wyszedł negatywny.Czy to normalne??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi po odstawieniu antykoncepcji.