Brązowe plamienia i negatywne wyniki testów ciążowych

witam mam pytanie ostatni okres mialam 14 wrzesnia a 20 pazdziernika dostalam bronzowych plamien trwaja te plamienia juz trzy dni wczesniej robilam dwa testy ciazowe i nic nie wyszlo czy moge byc w ciazy prosze o dpisanie pozdrawiam aga

W przypadku ujemnych wyników testów ciążowych z moczu można wykonać test z krwi. Jeśli wynik będzie ujemny a brązowe plamienia będą nadal występować,wskazna konsultacja ginekolgiczna.