Brązowe plamienia od czterech dni i duża wilgotność po zamrożeniu nadżerki

Witam, 18.08 miałam zabieg zamrażania nadżerki. 1.09 dostałam okres, po nim juz od 4 dni mam brązowe plamienia, odczuwam dużą wilgotność. Wizytę kontrolną u lekarza mam miec dopiero 19.09. Martwię sie czy moge z tym poczekać czy jak najszybciej skontaktować sie z lekarzem. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia mogą być wynikiem leczonej nadżerki. Jeśli plamienia nie są obfite, nie ma potrzeby przyspieszania wizyty.