Brązowe plamienia z krwią a ryzyko ciąży

Witam, od niedawna mam plamienie. Brązowe w połączeniu z krwią. Kochałam się ostatnio 01.07, potem 21.07 dostałam okres (planowo) a potem 18.08 i był za krótki (5 dni). Czy jeśli dostałam okres (wcześniejszy), tzn że na pewno nie jestem w ciąży? Nie poroniłam? Jestem blada i często zmęczona. Zerwałam z moim ponad 2 miesiące temu i nie mogę być w ciąży. Robiłam chyba 3 testy, wyszły negatywnie, a ja się boję ze zaszłam w ciążę. Czy to możliwe?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy były wykonane zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dla pacjenta to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Brązowe plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Jeśli 3 testy są negatywne szansa ciąży jest znikoma. Może pani wykonać jeszcze test z krwi / HCG /. Zmęczenie konieczne wykonanie: morfologia, hormony tarczycy, prolaktyna.