Brązowe plamienia zamiast okresu a gęsty śluz

Witam, zdarzyły mi się niedawno brązowe plamienia, zamiast okresu które zazwyczaj mam intensywne, miałam raczej krew ze śluzem/bez żadnych skrzepów. Bo tej "miesiączce" z pochwy wydobywał mi się bardzo gęsty brązowy śluz. Tera zdarza się, że przy wypróżnianiu się leci mi śluz z krwią. Jestem dziewicą, uprawiałam tylko petting, ale nigdy nie ściągałam majtek i bardzo uważaliśmy zawsze, więc ciąża jest raczej niemożliwa. Odczuwam czasami kłucie w boku (wysokość talii) Czy to może być jajnik?

Milena Lubowicz

Proszę udać się do ginekologa, który po badaniu i ewentualnie badaniu usg będzie mógł stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości.
Pozdrawiam