Brązowe plamienia ze śluzem a planowanie ciąży

Chciałabym zapytać o brązowe plamienia. 13 lipca miałam miesiączkę natomiast dziś dostałam brązowych plamień i śluz jest także koloru brązowego nie wiem czemu tak się dzieje czy coś się dzieje nie tak dodam jeszcze ma mam czasami dziwne bóle w ona dole brzucha . Czy może to ma coś wspólnego z ciążą bo staramy się z mężem o dziecko. Bardzo dziękuje za pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje wykonać test ciążowy. Możliwe są także wahania hormonalne.