Brązowe plamienie a poronienie

Okres dwa razy w miesiącu ...25 Pażdziernika dostałam drugi raz okres w tym miesiącu ...dzis jest 31 i to nie jest normalne krwawienie lecz cos brązowego połączone z krwią :/ o brzydkim zapachu .... Ginekologa mam 24 Listopada dopiero i sie martwie nie cały rok temu poroniłam czy cos moze byc zwiazanego z tym ?? robiłam test lecz wyszedl negatywny :( Dlaczego tak jest czy ktoś mi pomoże :(

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez oceny wydzieliny i badania ginekologicznego nie jestem w stanie powiedzieć czy jest to przedwczesny okres czy tez krwawienie o innej przyczynie. Nie sądzę żeby był to efekt poronienia, ale na pewno warto skonsultować się z ginekologiem szybciej niż 24. listopada.