Brązowe plamienie i bóle brzucha

Witam , Dostałam brązowego plamienia i silny ból brzucha nastepnego dnia bol nie ustapił ale nastapiło krwawienie jak w czasie okresu ,okres powinnam dostac za dwa dni dopiero , co sie dzieje?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, sugeruję skontaktować się ginekologiem. Wcześniejsze (o 2 dni) wystąpienie krwawienia może wiązać się z infekcją, zwłaszcza, jeżeli towarzyszyły mu niepojawiające się wcześniej dolegliwości bólowe.