Brązowe plamienie trwające 18 dni oraz ból piersi i brzucha

Miesiąc temu zamiast miesiączki pojawiło się brązowe plamienie i trwało 18 dni. po 18 dniach ustało ale tylko na tydzień i teraz plamienie jest trochę mocniejsze, doszedł do tego ból piersi i pobolewa mnie brzuch co to może znaczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, przedłużające się plamienie zdecydowanie wymaga konsultacji lekarskiej. Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym infekcje, polipy, nadżerka, endometrioza, mięśniaki, zaburzenia hormonalne, itd. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.