Brązowe plamienie w trakcie okresu

mam problem z okresem zamiast 6 dni trwa 7,8 ogulem normalne krwawienie trwa 2 dni a ogulem jest to plamienie o brazowym zabarwieniu gdy bylam u ginekolog stwierdzila nadzerke ale nic nie zalecila

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie krwawienie połączone z plamieniem nie musi wymagać jakiegokolwiek leczenie. Najczęściej wynika ono z wahań hormonalnych, jednak w tym przypadku warto zastanowić się nad zabiegiem usunięcia nadżerki, która może być czynnikiem sprawczym w tej kwestii.