Brązowe plamienie zamiast obfitego krwawienia z odstawienia

Witam, od 6 miesięcy regularnie zazywam tabletki antykoncepcyjne. Zawsze pojawialo mi sie dosc obfite krwawienie z odstawienia, zawsze w soboty przy pierwszej tabletce z blistra. Tym razem pojawilo sie 2dniowe brazowe plamienie. Czy to normalne? Dodam, ze mam duza nadzerke ktorej nie moge sie pozbyc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Plamienie może być spowodowane zarówno przyjmowaniem tabletek jak i nadżerką. Jeśli plamienie pojawi się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u lekarza.