Brązowe plamienie zamiast okresu i nabrzmiałe piersi a prawdopodobieństwo ciąży

witam wzielam tabletke 72 h po stosunku po dwoch tyg wystapilo plamienie, ktore trwalo kilka dni, po kilku dniach nabrzmialy mi piersi tak jak przed okresem, teraz powinnam miec okres lecz jest to slaby okres a raczej braza maz.ktora tra od kilku dni zamiast normalnego krwawienia. czy jest prawdopodobienstwo ciazy? pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Skuteczność escapelle jest wysoka i raczej wystąpienie ciąży to odosobniony przypadek aby doszło do zagnieżdżenia po zazyciu tej tabletki. Plamienie może byc spowodowane przez wahania hormonalne. Polecałbym zgłosić się do ginekologa.