Brązowe plamki na skórze dekoltu

Od bardzo długiego czasu (ok. 10 lat) mam na dekolcie jasnobrązowe kropeczki, które jednak nie są piegami. Sięgają prawej piersi i biegną jeszcze po lewym ramieniu. Byłam z tym u dermatologa, który podejrzewał łupież pstry, ale leki nie pomogły, zresztą nie wygląda to na to. Co to może być?

Lek. Jolanta Miernicka

Jest to prawdopodobnie znamię barwnikowe,znamiona mogą mieć różne zabarwienie od jasnobrązowych do ciemnych i różny kształt.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl