Brązowe plamy na policzkach

witam pojawiły mi się na twarzy plamy dwie brązowe na policzkach zawsze się pudrowałam fluid a na to policzki róż przypudrowany pędzlem mam taki kłopot że plamy są dwie brązowe byłam u dermatologa lecz nic mi nie pomógł proszę o pomoc od lipca zmagam się z tym

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane przez dermatologa leczenie nie przynosi zadowalających rezultatów to konieczna jest wizyta kontrolna. Lekarz na podstawie obecnego obrazu klinicznego wdroży odpowiednie leczenie.