Brązowe plamy ze śluzem zamiast okresu przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam mam pewien problem. Od pol roku zazywam tabletki anty daylette i w czasie kiedy mialam miec miesiaczke to wystapily brazowe plamy ze sluzem plamienie i tak juz trzy dni. Nie pamietam czy w zeszlym moesiacu bylo yak samo ale zaniepokoilo mnie to.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych miesiączki mogą być bardziej skąpe / mieć charakter plamienia. Warto jednak wspomnieć o tym fakcie podczas kontroli ginekologicznej.