Brązowe upławy i ból krzyża przed spodziewanym okresem

Brązowe upławy na dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką. Witam , mam pytanie co zrobić z ową sytuacją...moje cykle trwają 31-33 dni, ostatnia miesiączka 7 lipiec, brązowe upławy od 27 lipca ,spodziewana kolejna coś około 7 sierpnia. Nigdy nie miałam takiej sytuacji, nie stosuję antykoncepcji, upławy nie śmierdzą, do tego bóle krzyża i momentami podbrzusza, jak przez pierwsze dwa dni okresu. Ostatnia cytologia robiona w lutym, wynik ujemny. Zrobić wpierw test, czy udać się do lekarza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ginekologa. Jeśli podejrzewa Pani ciążę to proszę wykonać test.