Brązowe upławy i opóźniona miesiączka

Witam . We wrześniu miałam normalny okres, w pazdzierniku pojawila sie tylko brązową wydzielina, wczoraj dostałam kolejna miesiaczke. Na początku była krew a teraz znowu brązową wydzielina której jest bardzo mało . Co to moze byc?(nie uprawiam seksu)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą być wynikiem wahań hormonalnych lub obecnością nadżerki, polipa czy mięśniaka macicy. Warto udać się do ginekologa.