Brązowe upławy i złe samopoczucie po pierwszym stosunku

Trzy dni temu przezylam swoj pierwszy raz, mam 19 lat. Jakos tak wyszlo ze nie uzylismy prezerwatywy, ale stosunek byl dla mnie tak bolesny, ze musielismy po jakims czasie przerwac i on nie mial wytrysku. Jednak od tego czasu czuje sie zle i zauwazylam brazowe uplawy. Dodam, ze mam nieregularne miesiaczki. Czy ten brazowy plyn jest skutkiem przerwania blony czy moze to miesiaczka... Jaka jest szansa ze jestem w ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli był to stosunek bez zabezpieczenia to ciąży nie można wykluczyć. Ponadto ciężko określić czy to plamienie jest wynikiem podrażnienia czy jest miesiączką tylko na podstawie Pani powyższego opisu . Może Pani wykonać test ciążowy po minimum 14 dniach od w/w stosunku ( powinien być on już wtedy diagnostyczny). Pozdrawiam