Brązowe upławy po pettingu

Podczas pettingu moj chłopak zauważył krew i troche mnie to przerazilo. Przez nastepnym dzień mialam brazowe uplawy. Czy jest mozliwość ze cos mi uszkodził? Dodam ze regularnie uprawiamy seks i nie jedtem dziewica

Witam!
Jest to mało prawdopodobne ; prawdopodobnie jest to plamienie z macicy a nie z pochwy ; w razie powtarzających się tego typu plamień proszę skontaktować sie ze swoim lekarzem