Brązowe upławy podczas dni płodnych

Witam serdecznie! zaczne od tego ,ze mam od kilku lat nieregularne cykle co 2 co 3 miesiace miesiaczke. w pazdzierniku 2013 mialam zabieg lyzeczkowania , od kilku miesiecy zauwazylam ,ze gdy sie zblizaja dni plodne badz przed miesiaczka kilka dni to mam brazowe uplawy.Obecnie biore luteine teraz bedzie 3 miesiac na uregulowanie miesiaczki . Wczoraj mialam brazowe uplawy dodam ,ze uplawy sa bez zapachu 31.05 a miesiaczke mam dostac 18 czerwca....prosze o odpowiedz ,dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane brązowe upławy świadczą o podbarwieniu wydzieliny krwią. Może być to wynik zaburzeń hormonalnych jak i schorzeń narządu rodnego. W celu wyjaśnienia przyczyny i postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani leczenie.