Brązowe upławy pomiędzy miesiączkami

Witam, od jakiegoś czasu mam parę problemów. Chodzi o upławy między miesiaczkami, które mają kolor brązowy, drugim problemem jest ból szyjki macicy i lekkie krwawienie z niej podczas dotyku (nie zwiazane z menstruacja). Ostatnim problemem jest oddawanie kału z krwią w sporej ilości. Co to może być?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na wiele chorób min endometrioza. Nie można jednak w sposób jednoznaczny określić co jest jednak przyczyną tych dolegliwości bez badania ginekologicznego i odpowiednich badań dodatkowych jak np usg. proszę koniecznie zgłosić się do Pani ginekologa. Pozdrawiam