Brązowe upławy przed okresem po wypalaniu nadżerki

WITAM 2 LATA TEMU MIAŁAM WYPALANKĘ OD TEGO CZASU CO MIESIĄC TYDZIEŃ PRZED OKRESEM MAM BRUNATNO BRĄZOWE UPŁAWY POTEM 2 DNI OKRESU I KONIEC BYŁAM U LEKARZA LECZ NIC NIE STWIERDZIŁ

Witam! Jeśli lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania nie stwierdził żadnych nieprawidłowości nie ma powodów do niepokoju. Proszę pamiętać o regularnym wykonywaniu cytologii i badania biocenozy pochwy.