Brązowe upławy, śluz z krwią, brak miesiączki, bóle brzucha - co to jest?

Cierpię na insulinoodporność, jestem otyła, odkąd pamiętam miałam nieregularne miesiączki, mam 17 lat. Przez trzy miesiące brałam na wywołanie O*** - od 16 do 25 dnia cyklu, po odstawieniu kompletnym miesiączka przyszła z prawie dwutygodniowym opóźnieniem - czyli 14 maja. Od tej pory nie mam miesiączki, nie współżyłam, jestem dziewicą, nie mam chłopaka.

Po wysiłku fizycznym zauważyłam, że wydzielina śluzowa zabarwiona jest brązowymi nitkami, jest w karmelowym kolorze. Sęk w tym, że nie jest ona taka cały czas - pojawia się rzadko, jeden, dwa, czy trzy razy w ciągu dnia. Dodatkowo mam ostatnio dużą ilość śluzu, normalnego, czasami białawego, co jest niezręczne, szczególnie w takie upały. Wydzielina ta nie ma charakterystycznego zapachu. Czasami, ale bardzo rzadko, odczuwam lekkie pieczenie. Mimo braku miesiączki, dopiero dzień po wysiłku fizycznym (15 km na rowerze) zauważyłam tą niepokojącą wydzielinę, która ma karmelowy kolor i takie brązowe nitki. Byłam pewna, iż nadejdzie okres, jednak od tego wydarzenia minie prawie dwa tygodnie, a ja żyję w niepewności i strachu. Wszędzie czytałam, że taka wydzielina z nitkami to objaw ciąży, jednak w moim wypadku to niemożliwe, bo nigdy nie współżyłam. Jestem zaniepokojona.

Dodam, że mam małą torbiel na jajniku długi czas, jednak lekarka po zrobieniu USG jajników stwierdziła, iż nie zagraża on mojemu zdrowiu, że wchłonie się sam, że nie powiększa się. Proszę o wyjaśnienie, pomoc. Bardzo się miotam i boję. Brzuch boli mnie po bokach, pod brzuchem i plecy na dole po bokach (coś jak nerki). Dzisiaj na przykład miałam normalny śluz (kurze białko), ale z krwią. Niemożliwa jest ciąża, jestem dziewicą, nigdy nie miałam chłopaka - ani seksualnie, ani w ogóle. Czuję, że w brzuchu coś się dzieje, pulsuje, a boli po bokach i plecy na dole obok nerek. Jestem załamana i naprawdę nie wiem, co to jest. Z

Zawsze miałam nieregularne miesiączki, ale teraz doszedł ten okropny ból po bokach brzucha - nie tylko w podbrzuszu. Promieniuje on na lędźwia, boli cały brzuch. Jestem dziewicą, nigdy nie uprawiałam ani seksu, ani pettingu. Nie wiem też, czy możliwe jest zajście w ciążę siadając na desce klozetowej w miejscach publicznych. Proszę o pomoc i wyjaśnienie, ponieważ umieram z niepewności. Dzisiaj konieczne było nawet wzięcie N***. Mam wzdęcia i problemy z wypróżnianiem. Proszę o radę.

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Nie jest możliwe zajście w ciążę podczas siadania na decse klozetowej w publicznej toalecie. Jeśli zaś chodzi o Pani dolegliwości bólowe w obrebie brzucha, podbrzusza i lędźwi to bez badania lekarskiego i zebrania wywiadu nie będzie możliwe ustalenie ich przyczyny. Proszę zatem udać się do swojego ginekologa.