Brązowe upławy zamiast okresu u 15-latki

Okres zawsze dostaje 18, w tym miesiacu "dostalalam" 10, myslalam, ze to miesiaczka, ale to byla krew z brazowymi ciemnymi uplawami, trwalo to 5dni (nie bolal mnie brzuch jak podczas zwyklego okresu) w 6 dzien byly same brazowe uplawy w 7 troszke krwi i wciaz uplawy i gdy w koncu nadszedl planowany 18 rankiem byla sama krew potem znowu zmieszana z brazowymi juz nie tak mocnymi uplawami towarzyszy temu tez pieczenie. Dodaje ze jestem dziewica i mam 15 lat.

Witam serdecznie. Zgłaszane zjawisko może być wynikiem wahań hormonalnych, szczególnie iż jesteś jeszcze w okresie dorastania. Nie można jednak wykluczyć np nadżerki lub polipa. Wskazana jest konsultacja ginekologiczna.