Brązowo-krwawa wydzielina z pochwy

Witam! Od pół roku biorę tabletki antykoncepcyjne, gdyż mam zespół PCO. Od ponad tygodnia, miałam delikatne brunatne upławy z pochwy (wystarczyła tylko wkładka), 26 stycznia powinnam dostać miesiączkę, a tym czasem, od 24 stycznia mam dość obfitą brunatną wydzielinę, w której zauważam normalną krew. Czy jest to okres? U ginekologa byłam w zeszłym tygodniu, po badaniu nie stwierdziła ani polipa, ani nadżerki a cytologię mam poprawną. Proszę o pomoc bardzo się martwię.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Jednorazowa zmiana charaktery miesiączki nie jest niczym niepokojącym. Być może doszło do osłabienia organizmu-infekcja, niedosypianie, stres czy innych czynników wpływających na cykl kobiecy. Jeżeli w trakcie badania ginekologicznego Pani lekarz nie zauważył niczego niepokojącego, to nie przejmowałabym się tym na razie. Jeżeli sytuacji powtórzy się za miesiąc wskazana będzie powtórna wizyta u ginekologa i wykonanie profilu hormonalnego.

Pozdrawiam.