Brązowy kolor na końcu żołędzia

Witam, od pewnego czasu zauważyłem, że żołądź na końcu przy ujściu cewki moczowej i również w środku zrobiła się brązowa. Nie czuję żadnego bólu ani swędzenia, ale trochę mnie to niepokoi. Czy są to powody do obaw?

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania nie da się odpowiedzieć czy opisywane przez Pana zmiany wynikają z fizjologii czy są związane z jakąś chorobą. Konieczna jest niestety wizyta u lekarza, może proszę zacząć od lekarza rodzinnego, który jeżeli będzie taka potrzeba skieruje Pana na dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam.