Brązowy śluz - co oznacza?

Witam, mam do pani pytanie, otóż 22 września miałam miesiączkę, mam 18 lat, miesiączkuję nieregularnie. W dzień miesiączki uprawiałam seks z ukochanym, 6 września z pochwy zaczęła wydzielać się dziwna brązowawa wydzielina o brzydkim zapachu, przewidywany okres powinien być 24go, lecz nadal go nie ma, zamiast tego pojawił się ten brzydki brązowy śluz, o nieprzyjemnym zapachu. Proszę o jakiekolwiek informacje co do tego zajścia...czy infekcja może być powodem braku miesiączki lub jej całkowitym brakiem? Czy mogą to być objawy ciąży ? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nieprzyjemny zapach świadczy o infekcji, która może być konsekwencją stosunków płciowych. Należy również wykluczyć ciążę domowym testem ciążowym. Sama infekcja nie powinna wpływać na przesunięcie miesiączki w czasie.

Pozdrawiam serdecznie!