Brązowy śluz i chyba okres

Witam mam 19 lat. We wrześniu brałam tabletkę e*** po której okres spóźniał mi się  o 2 miesiące!! Następny okres był regularny, czyli u mnie cykl trwa ok 24 dni. Teraz okres spóźnia mi się  o 9 dni. i w tym dniu miałam rano taki brązowy śluz.

Zaznaczyć warto, iż ok 3 tyg. temu w dni nie płodne uprawiałam seks z moim chłopakiem z zabezpieczeniem (prezerwatywa) gumka była cała. W 7 dniu spóźnionego okresu zrobiłam test który wyszedł negatywny. Towarzyszą mi bóle brzucha tak mocne, że płacze, moje piersi są nabrzmiałe lekko i też mnie bolą. A gdy zabrałam dość sporą ilość leków przeciwbólowych bez recepty dostałam zawrotu głowy. Nie wiem co mi jest pomóżcie.

Dziś mam 2-3 dzień okresu i nie wiem czy mogę nazwać to okresem bo wydzieliny jest na prawdę bardzo mało i chyba właśnie mi się skończył. teraz okres około 2 tyg. był dla mnie bardzo stresujący, problemy w szkole i zaliczenia.. Co mi jest? nie wiem co robić, bardzo się  denerwuje...

Witam serdecznie,
W Pani przypadku w zasadzie ciąża jest wykluczona. Opóźnienie miesiączki oraz jej odmienny charakter mogą być spowodowane czynnikami zewnętrznymi czyli stresem w ostatnim czasie.
Inną przyczyną wydłużenia cyklu oraz mniej obfitych miesiączek mogą być zaburzenia hormonalne. Nie można jednak tego stwierdzić z całą pewnością po takim jednorazowym epizodzie. Gdyby kolejne cykle uległy wydłużeniu a miesiączka wyglądała inaczej niż poprzednie konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam