Brązowy śluz i krew po okresie 6 miesięcy po porodzie

Witam mam pytanie pól roku po porodzie dostalam okres trwal 7 dni po 7 dniach mam brązowy śluz czasem krew tak jak bym miala drugi slaby okres... Nie wiem co to moze oznaczac?????? Proszę o pomoc....dwa dni po okesie uprawialam seks z moim mężem ale bez wtrysku i z prezerwatywa... Dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się brązowej wydzieliny z pochwy może być spowodowane nadżerką. Inną przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne czy infekcja. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.