Brązowy śluz po stosunku - co to jest?

Witam, nie dawno robiłam to z moich Chłopakiem, mielimy obawę, ze jestem w ciąży, ale jednak dostałam okres. Wszystko jest normalnie nie pamiętam właśnie 4 dzień albo 6 po okresie. Zrobiłam to w moim chłopakiem i jak mi wkładał po gumce widziałam jak cieknął brzozowy śluz, nie spuścił mi się w muszelkę, przed wyjął, a ja poszłam się obmyć, minęło kilka godzin. I jeszcze miałam brązowy śluz, na następny dzień już nie. Co to może oznaczać?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeżeli wydzielina miała niepokojący dla ciebie kolor, a z pewnością nie wynikała z kończącej się miesiączki z powyższym objawem powinnaś zgłosić się do ginekologa.

Serdecznie pozdrawiam