Brązowy śluz tydzień przed miesiączką

Dzisiaj zauważyłam na bieliźnie brązowy śluz, jestem równy tydzień przed okresem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, miesiączkuję od 4 lat. Z jakiego powodu pojawił się ten śluz?

Witaminy w ciąży

Dzisiaj zauważyłam na bieliźnie brązowy śluz, jestem równy tydzień przed okresem. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, miesiączkuję od 4 lat. Z jakiego powodu pojawił się ten śluz?

Witam!

Brązowy śluz jest objawem niewielkiego krwawienia (plamienia) z dróg rodnych.
Plamienie może się pojawić przed wystąpieniem miesiączki, czasami towarzyszy też owulacji. Ponadto niewielkie krwawienia niekiedy towarzyszą cyklom bezowulacyjnym (nie występuje jajeczkowanie), które są częste w pierwszych 5 latach miesiączkowania.

Jednym słowem wszystko jest w porządku i nie ma powodu do niepokoju.