Brązowy śluz w ciąży po terminie porodu

Witam, jestem w 9 miesiącu ciąży właściwie już po terminie bo miałam termin na 20.10.2013 byłam dziś w szpitalu zrobili ktg i wszystko jest dobrze, mam się stawić w poniedziałek na oddział już do przyjęcia ale po tej wizycie zauważyłam na bieliźnie taki brązowy śluz... co mam robić? Wrócić do szpitala? Czy to może być coś groźnego?

Witam serdecznie.
Plamienia z dróg rodnych mogą powić się po badaniu ginekologicznym w zaawansowanej ciąży. Plamienie może wynikać również z odrywania się czopa śluzowego, co nie oznacza oczywiście że poród nastąpi w najbliższym czasie. Jeśli nie pojawiły się bóle i skurcze macicy ani inne niepokojące Panią objawy można poczekać na planowe przyjęcie do szpitala.