Brązowy śluz w dni płodne a prawdopodobieństwo ciąży

Co oznacza brązowy śluz w dni płodne? Ostatni okres miałam 8 sierpnia ( cykl 28dni) Kochałam sie z chłopakiem w pierwszy dzień płodny ( użyliśmy jak zawsze prezerwatywy i nic złego sie nie stało) W dzien owulacji zauważyłam brązowy śluz ( było go tyle co w ostatnim dniu okresu) i tak przez 3 dni. Czwartego dnia rano gdy poszłam do łazienki zauważyłam krew na papierze. Potem nie było już żadnego śluzu. Co to może być? Ciąża? Czy może po prostu plamienie owulacyjne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.