Brązowy śluz z pochwy, uderzenia gorąca i bóle w podbrzuszu

Witam mam 21 lat od 5 dni wydziela mi się z pochwy brązowy śluz do tego męczą mnie uderzenia gorąca i bule w podbrzuszu oraz złe samopoczucie. Lekarz powiedział mi tylko tyle że mam zapalenie jajników i przepisał mi ketonal a dolegliwości nie mijają. Zaczynam się coraz bardziej martwić i nie wiem co robić:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mam możliwości zbadania, stąd diagnostyka jest dość utrudniona. Warto zaznaczyć iż podobne zmiany mogą pojawiać się w przebiegu zaburzonej gospodarki hormonalnej. Wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.