Brunatne plamienia trwające kilka dni

kobieta 27 lat Witam, Proszę o poradę. Ostatnia miesiączkę miałam 03.10. w tym miesiącu zamiast miesiączki z 5 dniowym opóźnieniem pojawiły się brązowe/ brunatne plamienia - trwają już 8 dzień. Towarzyszy temu ból prawego jajnika. Plamienia są skąpe . Dodam iż nie biorę żadnych leków, nie miewałam wcześniej takich dolegliwości oraz że jestem aktywna seksualnie ( nie stosuje żadnej antykoncepcji prócz stosunku przerywanego). Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. W tym momencie należałoby przeprowadzić badania diagnostyczne u ginekologa.