Brunatne upławy zamiast okresu, pobolewanie brzucha i parcie na pęcherz

Witam, mam taki problem, w tym tygodniu powinnam dostac okres a zamiast tego mam juz 5 dzień brunatne upławy..dodam ze nic mnie nie boli, w pierwsze dwa dni mialam delikatne pobolewania brzucha i dziwne parcie na pecherz..Dodam ze nawet nie czulam sie jak przed okresem, nawet piersi mnie nie bolą deliktnie może sutki...robiłam test dwa dni temu wyszedł negatywny.Mierzyłam równiez temperature pochwy - 37,3.Nie wiem co o tym myślec.Do ginekologa moge isc dopiero za tydzien. Z góry dziekuję za odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją czy zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.